Piaseczno. Nasza mała Ojczyzna.
RSS
piątek, 23 grudnia 2016

swieta2015_mae

10:08, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 grudnia 2016

W ostatnim czasie, co możecie bez większych trudności zobaczyć na moim blogu, nie publikuje nowych treści. Nie wynika to z faktu, że nic się nie dzieje ( wręcz przeciwnie dzieje się wiele :) ). Niestety póki, co ze względu na nadmiar obowiązków nie znajdują dodatkowego czasu, aby prowadzić bloga. Moja aktywność w internecie w zasadzie całkowicie przeniosła się na portal społecznościowy Facebook. Na mojej stronie https://www.facebook.com/radnyrosa/ możecie zapoznać się z moją bieżąca działalnością oraz wydarzeniami z terenu naszej gminy. Zachęcam gorąco do śledzenia mnie na Facebook-u :)

10:01, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 sierpnia 2016

Nowa forma kontaktu z Wami. Co o tym sądzicie? :-) Pierwsze informacje są na temat budowy odwodnienia ul. Kordeckiego w Piasecznie

 

21:00, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »

Koniec weekendu. Szykuję się do kolejnego tygodnia pracy. Niebawem rozpoczniemy prace nad budżetem Gminy na 2017 r.. Chciałbym poznać Wasze propozycje. Dlatego proszę, abyście do 11 września 2016 r. na adres e-mail rosa@piaseczno.eu przesłali mi swojego wnioski. Deklaruję, że wszystkie pomysły przekaże do analizy panu burmistrzowi Lisowi.

budetFoto: nf.pl

20:18, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 lipca 2016

Kolejna ulica zostanie odwodniona. Przetarg rozstrzygnięty Tym razem będzie to ul. Kordeckiego w Piasecznie. Aby wykonać w niej odwodnienia należy poprowadzić rurociąg ul. Kurcewiczówny i częścią Al. Lipowej, Zatem i te ulice skorzystają. Dane mieszkańcom słowo przed wyborami dotrzymane. Zaczynamy modernizować ul. Kordeckiego.Kordeckiego

 

19:22, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
piątek, 24 czerwca 2016

Jest mi miło poinformować, że zostałem wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i jednocześnie ogromna odpowiedzialność.

uchwaa

15:53, michal.rosa.piaseczno
Link Komentarze (1) »
wtorek, 07 czerwca 2016

Otrzymałem niedawno e-mail-a do mieszkanki ul. Kmicica, która niedawno została zmodernizowana. Serdecznie za nie dzikuję. Takie słowa dają mi energię do dalszej pracy na rzecz mieszkańców. Jest warto!

podzikowania_od_mieszkanki_za_Kmicica_mae1

12:09, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 maja 2016

Wziąłem dzisiaj udział w podpisaniu umowy pomiędzy Gminą Piaseczną o firmą Jarpol S.A., na podstawie której zostanie przebudowany i rewitalizowany Skwer Kisiela. Będzie bezpieczniej i ładniej :) wiecej na http://piaseczno.eu/index.php?&mnu=91&id=10296

IMG_4515IMG_4532IMG_4538

20:31, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 03 maja 2016
środa, 13 kwietnia 2016

BUDOWA ULICY PÓLNOCNEJ MOŻE SWOBODNIE RUSZYĆ!!! Wojewoda podtrzymał decyzję Starosty o wydaniu zezwolenia na realizację inwestycji drogowej. Odwołanie dwójki mieszkańców okazało się nieskuteczne. Wykonawca ma zostać wprowadzony na plac budowy 20 kwietnia 2016 r.. Oprócz ul. Pólnocnej zostanie wybudowany parking przez szkołą. Wedle harmonogramu prac budowa zacznie się od ul. Przemysłowej. W wakacje zostanie wybudowany parking. Koniec prac planowany jest na przełom grudnia 2016/stycznia 2017 r.. A potem kolejne ulice czyli Świerkowa i Borowa :)

polnocna2

polnocna11

Tutaj powstanie parking. Tak na marginesie jest tutaj już za moja sprawą parking z tłucznia :) Google jest nieaktualne ;)

19:26, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 marca 2016

W zeszłym roku zostało wykonane odwodnienie ul. Beniowskiego w Piasecznie na odcinku od ul. Przemysłowej do ul. Sułkowskiego. Obecnie kontynuujemy to zadanie na odcinku od ul. Sułkowskiego do ul. Głównej.

odwodnienie_Beniowskiego_2016_2odwodnienie_Beniowskiego_2016_3odwodnienie_Beniowskiego_2016

15:05, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 marca 2016

Michal_Rosa_zyczenia_Wielkanoc

14:18, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 marca 2016

Drogie i najwspanialsze Panie! Z okazji dnia kobiet życze Wam tego, aby spełniły się Wasze marzenia! Pamętajcie też, co kto by nie mówił, bez Was niedalibyśmy rady:)WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

dzie_kobiet

13:28, michal.rosa.piaseczno
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 28 lutego 2016

Kolejna ulica zmienia się na lepsze. Tym razem jest to ul. Kmicica w Piasecznie, która jest utwardzana kostką brukową. Jest to początek remontów ulic w 2016 r. Przed nami jeszcze ul. Północna i ul. Zaleśna.

Kmicica1KmicicaKmicica2

20:57, michal.rosa.piaseczno
Link Komentarze (1) »
wtorek, 02 lutego 2016

Ponad trzy lata pracy i starań już niedługo zakończą się sukcesem. We wrześniu 2015 r. informowałem Was, że gmina uzyskała pozwolenie na budowę ul. Północnej, Świerkowej, Borowej oraz parkingu przed ZSP im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki". Dzisiaj ogłoszono przetarg na realizację I etapu tej inwestycji tj. budowę ul. Północnej i parkingu! W tym roku przeznaczono na tej cel 2 miliony zł. Otwarcie ofert odbędzie się 19 lutego. W ramach zadania należy wykonać: roboty drogowe, elektryczne, teletechniczne, rozbiórkę i budowę ogrodzeń, przebudowę gazociągu, budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę wodociągu, przebudowę kanalizacji sanitarnej, roboty zieleniarskie , organizacja ruchu. Termin wykonania prac do dnia 15.01.2017r. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie do dnia 28.02.2017r.. Niestety jest w tym wszystkim małe "ale". Pozwolenia na budowę od samego początku posiadały rygor natychmiastowej wykonalności tzn., że nawet kiedy są nieprawomocne to można już budować. Zezwolenia na budowę ul. Świerkowej i parkingu są już prawomocne. Niestety jedna osoba mieszkająca przy ul. Północnej złożyła odwołanie do Wojewody. Nie zostało ono jeszcze rozstrzygnięte ale jeśli zostanie ono uwzględnione to opóźni to budowę ul. Północnej oraz wszystkich innych, ponieważ Świerkowa, Borowa i parking przed szkołą mają zostać odwodnione do Północnej. Jeśli nie zbudujemy odwodnienia właśnie dla niej to nie powstaną inne. Póki co możemy budować, dlatego działamy!

>>> OGŁOSZENIE O PRZETARGU <<<

Tutaj powstanie parking. Tak na marginesie jest tutaj już za moja sprawą parking z tłucznia :) Google jest nieaktualne ;)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
Tagi
Popieram Kodeks Blogerów